Opis stanowiska pracy

Podejmiemy współpracę odpowiedzialnym i doświadczonym operatorem CNC ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego do pracy na terenie Belgii.

• obsługa specjalistycznych maszyn i urządzeń do obrabiania metali,
• obsługa tradycyjnych maszyn i elektronicznych robotów,
• monitorowanie poprawności i funkcjonalności urządzeń,
• dbanie o czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy.

Wymagania

• doświadczenie w obsłudze maszyn CNC,
• wiedza na temat maszyn CNC (regulowanie, serwisowanie),
• znajomość obsługi komputera na poziomie zaawansowanym,
• własna działalność gospodarcza,
• dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość zakwaterowania, koszt 300 euro miesięcznie,
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji