Work Service Express.

Operator CNC

Miejsce pracy: 43-300 Bielsko-Biała

Grupa Work Service Express działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla Naszego Klienta z Bielska-Białej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
OPERATOR CNC

Miejsce pracy: Bielsko-Biała Wapienica

OPIS STANOWISKA
obsługa obrabiarek CNC,
praca przy obróbce metalu,
posługiwanie się przyrządami metrycznymi,
praca w systemie 3-zmianowym.

WYMAGANIA:
wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
mile widziane doświadczenie,
zdolności manualne.

OFERUJEMY:
umowę o pracę tymczasową,
pełny wymiar czasu pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie – możliwość negocjowania stawki,
pracę w renomowanej firmie.

Zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.