Opis stanowiska pracy

  • Obsługa frezarek/ tokarek CNC- obróbka metali
  • Produkcja zgodna ze specyfikacją techniczną produktu
  • Bieżąca kontrola wykonywanych detali (pomiary)
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Współpraca z innymi działami (Kontrola Jakości, Inżynieria)

Wymagania

  • Znajomość obróbki skrawaniem
  • Znajomość narzędzi skrawających
  • Min. rok doświadczenia w pracy na maszynach CNC
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Zdolność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr itp.)
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14; 14-22; 22-6)
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w systemie 3 zmianowym, weekendy wolne

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Prezentacja firmy

Warsaw Numerical Control Sp. z o. o. to joint venture miedzy Groupą Le P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji