Klient InfoPraca.pl

Oferujemy:

  • Pracę w dużej, renomowanej firmie posiadającej zaawansowany park maszynowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę przy projektach wdrożeniowych dla międzynarodowych klientów
  • pracę w firmie rozbudowującej system zarządzania LEAN MANUFACTURING
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny system szkoleń i kursów
  • Pracę na pełen etat
  • Umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznym otoczeniu
  • Wsparcie dla operatora ze strony działów Technologii Kontroli Jakości, Przygotowania Narzędzi, Konstrukcji, Logistyki, Mistrza Zmianowego i Instruktora CNC

OPERATOR CNC – TOKARZ

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne k Poznań

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i programowanie tokarek CNC
  • Pisanie programu obróbczego na podstawie wskazań technologa i dokumentacji rysunkowej
  • Dobór narzędzi skrawających
  • Ustalenie kolejność zabiegów
  • Kontrola parametrów i nadzór nad prawidłową pracą maszyny
  • Praca z rysunkiem technicznym
  • Dbanie o jakość i efektywność kosztową produkcji
  • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi
  • Kontrola jakościowa produkowanego detalu
  • Dobór sposobu mocowania detalu na obrabiarce
  • Udział w programach 5S + Safety, Kaizen – inicjatywy pracownicze, SMED – minimalizacja czasu przezbrojenia

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku operatora CNC min 3 letnie
  • Znajomość sterowań MAZATROL, FANUC, CELOS, SHOPTURN
  • Umiejętność odczytania rysunku technicznego
  • Podstawowe wiadomości o narzędziach używanych w obróbce skrawaniem,
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • Zdolności manualne
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.