Link Consulting
Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Jeżeli lubisz pracować w małym i przyjaznym teamie, cenisz sobie samodzielność i stabilność zatrudnienia, dołącz do naszego zespołu.

OPERATOR CNC / TOKARZ

Dla naszego Klienta, stabilnej międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy od zaraz zmotywowanych pracowników na stanowiska:

OPERATOR CNC / TOKARZ (Czechy)

Lokalizacja: Czechy / okolice Hradec Kralove

Obowiązki:

  • obsługa tokarek CNC
  • wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego;
  • przygotowywanie materiału do obróbki;
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi.

Wymagania:

  • minimum doświadczenie na tokarkach CNC
  • dobra znajomość rysunku technicznego;
  • umiejętność zastosowania narzędzi pomiarowych;
  • gotowość do pracy zmianowej
  • dokładność, solidność i punktualność.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwiniętej technicznie firmie;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość pracy w nadgodzinach;
  • niezbędne przeszkolenie w miejscu pracy;
  • zakwaterowanie w pobliżu zakładu pracy.

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne

Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.