OPERATOR CNC (TOKARZ, FREZER)

CHEMAR ARMATURA Sp. z o. o.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/3034

Obowiązki:

Obsługa centrum obróbczego CNC.
Przygotowanie i montaż narzędzi.
Ustalenie detalu na maszynie.
Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu.

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: znajomość systemu sterowania Fanuc v3.1 oraz SINUMERIK, wykształcenie techniczne, znajomość rysunku technicznego, doświadczenie w pracy na maszynach CNC, umiejętność samodzielnej obsługi maszyn CNC, mile widziana umiejętność programowania, doboru narzędzi itp. Otwartość na nowe wyzwania, obowiązkowość, umiejętność organizacji własnego stanowiska pracy. Uprawnienia i znajomości obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego. Gotowość do pracy zmianowej. Zakres obowiązków: Obsługa centrum obróbczego CNC. Przygotowanie i montaż narzędzi. Ustawienie detalu na maszynie. Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu.Pracodawca oferuje: - po okresie próbnym pracę na czas nieokreślony,- stałe, atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki,- ubrania robocze, sprzęt ochrony osobistej, wysoką dbałość o BHP,- dodatkowe ubezpieczenie zbiorowe,- samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług technicznych,- szkolenia, pomoc w aktualizacji uprawnień oraz zdobywaniu nowych,- możliwość rozwoju zawodowego.Pracodawca zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy: Olszewskiego 6, 25-953 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Wskazany kontakt e-mail: rwawrzenczyk@armatura-chemar.pl lub telefoniczny 663160035, 693160081.

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy