Operator CNC (Tokarz, Frezer)

Link Consulting

Czechy, zagranica

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Jeżeli lubisz pracować w małym i przyjaznym teamie, cenisz sobie samodzielność i stabilność zatrudnienia, dołącz do naszego zespołu.

Dla naszych Klientów, dużych i stabilnych międzynarodowej firm produkcyjnych, poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowiska:

Lokalizacja: Czechy

Obowiązki:

  • wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego,
  • przygotowywanie materiału do obróbki,
  • prawidłowe ustawienie maszyn i narzędzi,
  • pomiary kontrolne (suwmiarka, mikrometr),
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na tokarkach/frezerkach CNC,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • umiejętność korygowania programu z panelu maszyny,
  • punktualność, solidność, umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • pomoc w zakwaterowaniu o dobrym standardzie (hotel lub kwatera),
  • bardzo dobre wynagrodzenie i możliwość nadgodzin,
  • opieka i wsparcie polskiego koordynatora (j. czeski nie jest wymagany),
  • praca w systemie zmianowym, z ruchomymi dniami wolnymi,
  • niezbędne przeszkolenie w miejscu pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez LINK CONSULTING z siedzibą w Katowicach, Sobieskiego 15/2, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.