Operator CNC (Tokarz, Frezer)

Czechy, zagranica

Link Consulting

Opis stanowiska pracy

Dla naszych Klientów, dużych i stabilnych międzynarodowej firm produkcyjnych, poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowiska:

Lokalizacja: Czechy

Obowiązki:

  • wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego,
  • przygotowywanie materiału do obróbki,
  • prawidłowe ustawienie maszyn i narzędzi,
  • pomiary kontrolne (suwmiarka, mikrometr),
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na tokarkach/frezerkach CNC,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • umiejętność korygowania programu z panelu maszyny,
  • punktualność, solidność, umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • pomoc w zakwaterowaniu o dobrym standardzie (hotel lub kwatera),
  • bardzo dobre wynagrodzenie i możliwość nadgodzin,
  • opieka i wsparcie polskiego koordynatora (j. czeski nie jest wymagany),
  • praca w systemie zmianowym, z ruchomymi dniami wolnymi,
  • niezbędne przeszkolenie w miejscu pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez LINK CONSULTING z siedzibą w Katowicach, Sobieskiego 15/2, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego.
Wiemy jak trudno znaleźć... satysfakcjonującą pracę, która byłaby zwieńczeniem dotychczasowych starań, dlatego posiadając wieloletnie doświadczenie potrafimy dopasować ofertę pracy optymalną do Twoich kwalifikacji, doświadczenia i profilu osobowościowo-zawodowego. Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz wykwalifikowani psycholodzy i trenerzy, dzięki czemu dbamy
o to, aby umożliwić Ci rozwój zawodowy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Praca na produkcji , Praca Inżynieria