Operator CNC (Tokarz/Frezer CNC)- zakwaterowanie

HPD GmbH

Niemcy, Drezno, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiazkow:

Obsługa maszyny CNC frezowanie / toczenie części, zgodnie z rysunkiem

Wymagamy:

  • Doswiadczenie
  • Znajmomosc rysunku technicznego
  • Podstawy jezyka niemieckiego

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie u najlepszych pracodawców, którzy cenią doświadczenie oraz dbają o swoich pracowników!
  • Dobrą pensję (liczne dodatki do wynagrodzenia : wakacyjne, świąteczne itp.)
  • Niemieckie świadczenia socjalne
  • Rozpoczęcie pracy: od zaraz
  • Czas trwania: nieokreślony
  • Wynagrodzenie: od 13,50 € / godzinę brutto
  • Zakwaterowanie bezplatne
  • Mozliwosc Przejecia przez klienta po 6 przepracowanych miesiacach

Prezentacja firmy

HPD Personal ist seit mehr als 20 Jahren eine feste Größe in der Region ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji