Operator CNC, Tokarz, Francja, okolice Nantes/Laval

EuropaJOB Sp. z o.o.

Nantes, zagranica

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Operator maszyn CNC - Francja, okolice Nantes

Rozpoczęcie pracy: od 08.01.2017

Opis stanowiska:

- Zadanie związane z obsługą tokarki z oprogramowaniem heidenhain
- wykonywanie elementów metalowych
- kontrola wykonanych elementów
- produkcja jednostkowa

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- zwrot kosztów dojazdu na teren Francji
- zagwarantowany bezpłatny dojazd do i z miejsca pracy do mieszkania
- koszt mieszkania pokrywany przez pracodawcę
- atrakcyjna stawka godzinowa

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
- co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn CNC
- umiejętność ustawiania i obsługi tokarek cnc
- umiejętność samodzielnej pracy z rysunkiem technicznym i planami

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy