Operator CNC / tokarz do przyuczenia – produkcja uszczelnień technicznych

Hennlich Sp. z o.o.

Knurów, 44-190, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków należeć będzie :
- obsługa tokarki CNC przy produkcji uszczelnień technicznych (polimery i elastomery),
- realizacja zamówień klientów zgodnie z przekazaną specyfikacją,
- kontrola jakości wytwarzanych produktów,
- konserwacja maszyny oraz utrzymanie miejsca pracy w ładzie i porządku.

Proponujemy :
- przyuczenie do pracy na danym stanowisku
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz czytelne zasady wynagradzania,
- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz doświadczenia,
- dopłatę do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia zdrowotnego.

Wymagania

Wymagamy :
- zaangażowania, chęci do pracy i gotowości do uczenia się,
- wykształcenia min. średniego ( mile widziane wykształcenie techniczne ),
- podstawowej znajomości języka angielskiego,
- gotowości do pracy w systemie zmianowym,
- umiejętność czytania rysunku technicznego oraz posługiwania się przyrządami pomiarowymi będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą dostarczającą elementy, urządzenia i układy do różnych ga... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis