Operator CNC / Tokarz CNC lub Frezer CNC / Programista CNC

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Wielka Brytania, Anglia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Brasco S.C. poszukuje dla swoich klientów w Anglii i Irlandii kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • obsługa, ustawianie i programowanie tokarek lub frezarek CNC ze sterownikami FANUC, HEIDENHAIN lub/iMAZATROL.
  • produkcja części dla przemysłu oil&gas, lotniczego oraz samochodowego;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie brutto: 13.00 - 16.00 GBP/h (Anglia)
  • wynagrodzenie brutto: 30.000 – 35.000 EUR rocznie (Irlandia)
  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, płatne przez pracownika.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość programowania tokarek lub frezarek CNC (FANUC, HEIDENHAIN lub/iMAZATROL);
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana.

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Nr certyfikatu: 6577

Prezentacja firmy

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji