Operator CNC / tokarki i skrawarki

Montico AB

Szwecja Jönköping, zagranica

Opis stanowiska pracy

- Pomiar i ocena produkowanych elementów według wymagań zawartych w dokumentach i jakości

- Przygotowanie i ustawianie maszyn według instrukcji

- Wymiana narzędzi i ocena ich zużycia

- Podstawowe serwisowanie maszyn - uzupełnianie materiału i płynów

- Czytanie rysunków

- Raportowanie czasu produkcji sztuk i ustawień maszyn

- Raportowanie błędów

Wymagania

- Wykształcenie techniczne w dziedzinie CNC

- Kilkuletnie doświadczenie w pracy z CNC

- Znajomość angielskiego i lub szwedzkiego mile widziana

Prezentacja firmy

Montico jest autoryzowaną agencją pracy tymczasowej i firmą kształcenia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
70PLN - 90PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dodatek za pracę zmianową i nadgodziny
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria