Operator CNC (sf)

Work Service

Jaworzno, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

• Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (zwłaszcza giętarki i wykrawarki)
• Wykrawanie, gięcie i przetłaczanie CNC
• Precyzyjna obróbka zgodna z wymogami technologicznymi oraz rysunkiem technicznym
• Samodzielna zmiana wybranych parametrów na pulpicie sterującym maszyny
• Restrykcyjna dbałość o terminowość realizacji zleceń

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy przy maszynach CNC do obróbki metalu (głównie przy procesach gięcia i cięcia) – wymóg konieczny
• Wykształcenie techniczne
• Umiejętność czytania schematów montażowych i rysunku technicznego
• Zdolności manualne, wyobraźnia przestrzenna
• Łatwość przyswajania wiedzy technicznej

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową
• Wynagrodzenie + premia miesięczna
• Stabilne zatrudnienie z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji