Operator CNC pras krawędziowych

JM Manpower ApS

Dania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • samodzielna obsługa maszyn CNC prasy krawedziowye Gasparini sterowanie Delem
  • dobór i ustawianie narzędzi i parametrów obrabiarek sterowanych numerycznie
  • wykonywanie prac zgodnie z dokumentacją techniczną
  • kontrola wyrobów zgodnie z zasadami procesu technologicznego

Oferta

  • zatrudnienie na stale na warunkach dunskiej umowy o prace,
  • stawka podstawowa 180 kr dunskich brutto na godzinę (okolo 24-25 euro) + dodatki zmianowe 26 kr (od godz 18 do godz 22) 43kr (od godz 22),
  • dodatek wakacyjny 12.5% do każdej godziny (18,75 DKK do każdej przepracowanej godziny),
  • ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,
  • Pracodawca wyrabia wszelkie dokumenty potrzebne do podjecia legalnej pracy w Danii,
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach nie daleko miejsca pracy (odplatne),
  • składki oraz podatki odprowadzane w Danii przez Pracodawcę,
  • mozliwosc zaliczek wypłacanych co tydzień,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,
  • wsparcie naszych Kordynatorow na miejscu,
  • respektowane prawo do urlopu,

Wymagania

  • udokumentowane doświadczenie na stanowisku operatora CNC prasy min 2-3 lata
  • znajomość przyrządów pomiarowych, narzędzi skrawających i procesów technologicznych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego  (w tym słownictwo branżowe)
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i precyzja

Prezentacja firmy

JM Manpower to firma, ktora zajmuje się rekrutacją, selekcją i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji