Operator CNC (obróbka/skrawanie)

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

ŁÓDŹ, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Miejsce pracy: Łódź

Zadania / obowiązki:

  • Obsługa procesów wytwarzania detali i komponentów w procesie obróbki skrawaniem na maszynach sterowanych numerycznie
  • Wytwarzanie produktu wg. technologii CNC według specyfikacji technologicznej
  • Ustawianie programów i parametrów produkcyjnych maszyn do obróbki powierzchniowej metali - frezarki, tokarki
  • Ciągły nadzór nad procesem produkcji, reagowanie na sytuacje niepożądane
  • Raportowanie wykonanej pracy w systemie komputerowym

Oczekiwania:

  • Ukończony kurs obsługi maszyn CNC (obróbka/skrawanie metalu)
  • Umiejętność obsługi i ustawiania programów/ parametrów maszyn CNC
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Szkolenie wstępne
  • Możliwość awansów
  • Benefity: Prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, paczki na święta, dofinansowanie posiłków w kantynie firmowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.