Operator CNC - nie wymagamy doświadczenia!

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Skoczów, Żywiec, kęty, śląskie

Miejsce pracy: Skoczów, Żywiec, kęty

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością rozwoju i późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przed klienta / w strukturach klienta
  • Pracę na pełen etat w systemie 3 zmianowym
  • Zdobycie pierwszego doświadczenia przy obrabiarce CNC
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe z zakresu maszyn CNC
  • Pracę od zaraz - sprawną, bezstresową rekrutację
  • Wolne weekendy
  • Opiekę medyczną
  • Kartę Sportową
  • Ubezpieczenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Premię frekwencyjną + dodatek za pracę w porze nocnej

Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin

Zadania:
  • samodzielny dobór materiałów, tworzyw i narzędzi wykorzystywanych do obróbki
  • monitorowanie funkcjonowanie poszczególnych maszyn
  • utrzymanie poszczególnych urządzeń w należytym stanie technicznym
Zapraszamy również osoby z doświadczeniem przy maszynach CNC, wynagrodzenie rozpatrujemy zgodnie z Twoimi umiejętnościami!

Lokalizacja miejsca pracy: Bielsko Biała
Oferta pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials