operator CNC / mechanik przemysłowy

Headwaypersonal GmbH

Niemcy, Neutraubling, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla duzego klienta w Regensburgu poszukujemy osob na stanowiska:

- operator maszyn CNC - 19,61€ /godz plus dodatki

oraz

-mechanik przemyslowy - 20,10 € /godz plus dodatki

Praca w renomowanej firmie z mozliowscia przejecia bezposredniego przez klienta po okresie 6 miesiecy.

Pracodawca pomoga zorganizowac zakwaterowanie (ale nie finansuje go).

Wymagania

- ukonczone wyksztalcenie kierunkowe
- doswiadczenie na ww. stanowisku
- chec dlugiego pobytu w Niemczech
- znajomosc jezyka niemeickiego w mowie i pismie
- umiejetnosc czytania rysunku technicznego
- chec pracy na zmiany

Prosze o wyslanie CV w jezyku niemieckim z aktualnym numerem telefonu.

Prezentacja firmy

Seit 1997 bedeutet headway Fortschritt. Für SIE. <br/> <br/>Wir sind e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji