Operator CNC maszyn BUTLER 5 HPB 6081 ( ze stałym łożem) / BUTLER 3 ( z ruchomym łożem)

Vimex sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Vimex sp. z o.o. to polska firma z długoletnią tradycją. Firma działa w branży przemysłowej w zakresie usługowym oraz w branży medycznej jako producent i dystrybutor aparatury medycznej.
Działalność w branży przemysłowej wykonywana jest (od 2002 roku) pod marką Vimex Industry.
Działalność w branży medycznej wykonywana jest (od 2006 roku) pod marką Vimex Endoscopy.
Siedziba Spółki zlokalizowana jest w Gliwicach, przy ul. Toruńska 27. Spółka posiada Oddział w Niemczech zlokalizowany w Neuss k. Dusseldorfu, ul. Hammfelddamm 10 powołany do obsługi realizowanych kontraktów w przemyśle niemieckim.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Vimex sp. z o.o. to polska firma usługowa z ponad 16-letnim doświadczeniem na rynku niemieckim, świadcząca usługi zagranicą na zasadach oddelegowywania własnych pracowników etatowych do realizacji stałych zleceń produkcyjnych na terenie zachodnich Niemiec. Działalność firmy na terenie Niemiec koordynowana jest poprzez Oddział w Neuss k. Dusseldorf i realizowana pod marką handlową - Vimex Industry.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracy:

Operator CNC maszyn BUTLER 5 HPB 6081 (ze stałym łożem), BUTLER 3 (z ruchomym łożem)

Miejsce pracy: Niemcy zachodnie

Obowiązki

  • Umiejętność zmian oprogramowania maszyny w zależności od  obrabianego detalu
  • Dobór narzędzi i parametrów maszyny
  • Wykonywanie prac zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną
  • Umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych na stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu pracy
  • Kontrola procesu  i dbałość o maszyny

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i / lub angielskiego
  • Znajomość rysunku technicznego oraz metrologii technicznej
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Pracę z polskim zespołem - naszych wykwalifikowanych pracowników, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Przyuczenie do obsługi maszyn dla zakwalifikowanych kandydatów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Legalne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Długoletnią  współpracę,
  • Zakwaterowanie ,na koszt pracodawcy,
  • Przejazd z kraju na kontrakt,  na koszt pracodawcy,
  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie i składki emerytalne – zapewnia i opłaca pracodawca w Polsce,
  • Oferta bezpośrednia (nie jesteśmy pośrednikiem, to my zatrudniamy pracownika na kontrakcie).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.