Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego klienta mającego siedzibę w Holandii kandydatów na stanowisko:

Operator CNC

Ilość wakatów: 5
Miejsce pracy: Holandia
Nr referencyjny: CNC-NL/0222/IE

Oferujemy:

  • holenderska umowa o pracę na czas nieokreślony;
  • wynagrodzenie netto: 11,50 - 12,50 EUR/godzina;
  • darmowe zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym;

Obowiązki:

  • obsługa maszyn CNC;

Wymagania

  • doświadczenie na w/w stanowisku;
  • znajomość ustawiania i obsługi frezarek CNC;
  • Sumienność i zaangażowanie, pracowitość, wysoka kultura osobista;
  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód do dyspozycji mile widziane;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Prezentacja firmy

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji