Operator CNC (Heidenhain) bez angielskiego - Finlandia

Adecco Poland Sp. z o.o.

Finlandia, zagranica

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Finlandia

Opis stanowiska:
• Obsługa maszyn CNC, głównie sterowanie Heidenhain
• Obróbka większych elementów
• Praca w systemie 3-zmianowym

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w obsłudze, ustawianiu maszyn CNC ze sterowaniem Heidenhain
  • Umiejętności pracy na podstawie rysunku technicznego
  • Znajomości narzędzi pomiarowych
  • Mile widziana umiejętność obsługi suwnicy

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o fińskie prawo pracy
  • Stawkę w wysokości 13 € brutto/h + dodatki wynikające z pracy zmianowej 6,3% + możliwe dodatki akordowe
  • Możliwość długoterminowej współpracy - kontrakt na min. 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie bardzo blisko miejsca pracy (koszt zakwaterowania pokrywa pracownik w wysokości 200€-300€ miesięcznie)
  • Pokrycie przelotu do Finlandii

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim za pomocą opcji APLIKUJ.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Numer referencyjny: CNC/FIN/18
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.