Work Service Express

Operator CNC - frezer

Miejsce pracy: Hauts de france

CO OFERUJEMY?

- Atrakcyjne wynagrodzenie między 2100 - 2300 Euro/NETTO
- Stabilne zatrudnienie, na dłuższy okres czasu
- Premia amortyzacyjna i językowa – od 50 do 100 euro
- Zagwarantowane i opłacone zakwaterowanie
- Program "Polecaj zarabiaj" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł
- Składki ubezpieczeniowe odprowadzane od co najmniej średniej krajowej brutto.
- Opiekę profesjonalnego, zaangażowanego, polskojęzycznego koordynatora za granicą
- Kompleksową obsługę przed wyjazdem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Czytanie planów oraz kontrola produkowanych elementów - Klient
realizuje zlecenia z różnych branż, wykrawane są i tłoczone
elementy różnego rodzaju;
- Dobór narzędzi i montaż elementów;
- Ustawianie parametrów maszyny;
- Przeprowadzanie operacji obróbki skrawaniem;
- Kontrolowanie magazynowanych elementów;
Obsługa frezarki – klient posiada 3 centra obróbkowe YCM w sterowaniu cyfrowym
FANUC, 3 centra sterowania cyfrowego HEIDENHAIN

CZEGO OCZEKUJEMY?

- Umiejętność czytania rysunku technicznego;
- Przynajmniej 2-letnie doświadczenie;
- Skrupulatność;
- Dokładność;
- Znajomość frezarek HEIDENHAIN/FANUC lub tokarek z programem CFAO, takim jak Mastercam i/lub Esprit

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.