Operator CNC -Frezer

RL CNC

62-052 Głuchowo, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

- nobsługa maszyn sterowanych numerycznie,
- pomiar wykonanych detali przy użyciu narzędzi pomiarowych,
- wykonywanie detali – produkcja jednostkowa.

Wymagania

- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- znajomość sterowania typu Heidenhain,
- samodzielność przy ustawianiu obrabiarek CNC, w tym: pisanie programów, dobór narzędzi i parametrów, dokonanie pomiarów podczas ustawiania wykonywanej części,
- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
- doświadczenie w zawodzie min 2lata,
- możliwość pracy w systemie 2-zmianowym
- innowacyjności
- otwartości na nowe rozwiązania
- zaangażowania

Prezentacja firmy

RL CNC jest narzędziownią realizującą usługi związane z produkcją elemen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy