Operator cnc frezer, tokarz, Niemcy bezpośrednio u pracodawcy

Nowi Consulting

Drezno, Norymbergia, Berlin, Erfurt, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy Nowi Consulting specjalizuje się w doborze kadry pracowniczej dla przetwórstwa tworzyw sztucznych i branży metalowej (ustawiacze, programiści, narzędziowcy, pomiarowcy, mechatronicy, konstruktorzy itp). Nie współpracujemy ani z agencjami w Polsce, ani w Niemczech. Nasi kandydaci podpisują bezpośrednio umowę o pracę z niemiecką firmą, w której będą pracować. To nie jest praca tymczasowa.

Tłumaczymy CV bezpłatnie i odpowiadamy na każdą ofertę.

OBOWIAZKI:

• Obsługa i / lub programowanie frezarki CNC 3- i 5-osiowej lub tokarki CNC lub centr obrobczych,

• Znajomość sterowania numerycznego i ustawiania maszyn według oprogramowania Sinumerik 840d lub Heidenhain, Fanuc lub Mazatrol, Traub

• Prawidłowy wybór narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywanej pracy

• Praca przy innowacyjnych projektach wdrożeniowych

• Uzbrajanie, wymianę narzędzi i ustawianie maszyn CNC na podstawie opracowanych programów

Gwarantujemy:

•pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie niemieckiej z tradycjami,

•niemiecka umowa o prace z pakietem świadczeń socjalnych podpisywana,

•bezpośrednio z niemieckim pracodawca, nie przez agencje pracy,

•atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

•możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,

•bezpłatne tłumaczenie życiorysów,

•wsparcie w sprawach urzędowych na miejscu (zameldowanie, rodzinne, konto w banku, wybór kasy chorych),

•firma gwarantuje zwrot kosztów za dojazd na rozmowę kwalifikacyjną.

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe lub średnie

• Doświadczenie min. 2 lata w pracy przy produkcji obróbką skrawaniem

• Dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, kandydaci bez znajomosci jezyka tez beda rozpatrywani.

• Bardzo dobra znajomość, dokładność pracy w oparciu o systemy sterujące Heidenhain lub Sinumerik, Siemens

• Praktyczna znajomość obsługi frezarek lub tokarek konwencjonalnych

• Bdb znajomość rysunku technicznego

Prezentacja firmy

Firma Nowi Consulting zajmuje się pośrednictwem pracy dla potrzeb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości