Operator CNC Frezer i/lub Tokarz - 17,00 euro/h - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Belgia, Opglabbeek, zagranica

Miejsce pracy: Belgia, Opglabbeek

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa maszyn CNC (tokarki i/lub frezarki)
  • praca na urządzeniach ze sterowaniem Heidenhain/Fanuc/DMG
  • ustawianie maszyny pod odpowiednie parametry, wprowadzanie korekt

OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia na stanowisku operatora maszyn CNC
  • znajomości języka angielskiego
  • mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 17,00 euro brutto za godzinę
  • trzynastą pensję, kartę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej
  • zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
Angelika Selwuch
Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 506 561 723, +48 504 862 601
a.selwuch@ksservice.pl

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.