Operator CNC - FRANCJA

Work Service Express

Francja, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Francja »

Work Service

KRAZ: nr 1116

Miejsce pracy: Francja

ZADANIA:

  • Obsługa, ustawianie i programowanie tokarek lub frezarek CNC CASTEL, OKK lub AWEA z oprogramowaniem ISO/FANUC
  • Posługiwanie się zestawem narzędzi do ustawiania,
  • Dokonywanie niezbędnych korekt podczas defektów obróbki

WYMAGANIA:

  • wyszkolenie z zakresu frezowania - znajomość języka programowania (FANUC)
  • wyobraźnia przestrzenna (wymiary i tolerancje)
  • umiejętność ustawiania maszyn
  • znajomość narzędzi skrawających
  • umiejętność dokonywania niezbędnych korekt
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • znajomość zasad bezpieczeństwa dotyczących maszyn do obróbki mechanicznej CNC

OFERUJEMY:

  • Stawka: 12 euro brutto na godziny
  • Liczne dodatki
  • Możliwość realizacji nadgodzin ( ich obecność oraz ilość zależna od zapotrzebowania na projekcie )
  • Ciekawa lokalizacja pracy
  • Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
  • Organizacja zakwaterowania.
  • Wsparcie polskiego koordynatora;
  • Pomoc przy każdym etapie rekrutacji;