Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/02/2019.

Operator CNC bez doświadczenia

Wrocław, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego Klienta- międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej przy ulicy Metalowców we Wrocławiu, oraz na Bielanach Wrocławskich - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

ZADANIA:

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, frezarki, szlifierki),
  • ustawianie maszyn oraz kontrola ich pracy,
  • nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, lub ukończony kurs operatora CNC,
  • znajomość podstaw rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • motywacja i chęć do pracy.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
  • dofinansowanie posiłków,
  • możliwość rozwoju,
  • wdrożenie do pracy, szkolenia,
  • benefity (multisport, grupowe ubezpieczenie),
  • miejsce pracy: Bielany Wrocławskie, ul. Logistyczna.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji