Operator CNC – atrakcyjna stawka / dogodna lokalizacja

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Jesteś mistrzem w programowaniu i obsłudze maszyn CNC? Przezbrajanie maszyn nie sprawia Ci problemu, a dokumentacja techniczna nie ma przed Tobą tajemnic? Chcesz się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności w firmie o wieloletniej tradycji?
Świetnie trafiłeś! Mamy ofertę pracy, która spełni Twoje oczekiwania.

Zadania

Do zakresu Twoich obowiązków będzie należeć programowanie oraz obsługa maszyn sterowania CNC, obsługa przyrządów i narzędzi pomiarowych, a także przezbrajanie maszyn i kontrola ich stanu technicznego.

Oferujemy

W zamian za Twoje zaangażowanie zapewniamy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin. Po okresie próbnym istnieje możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta.

Na Twoje wynagrodzenie będzie się składała podstawa w wysokości 18 zł brutto/godz. oraz premia. Ponadto zyskasz możliwość przystąpienia do systemu prywatnej opieki medycznej.

Twoje przyszłe miejsce pracy mieści się w doskonale skomunikowanej lokalizacji - dojedziesz tam tramwajami linii 1, 2, 3, 5, 8, 13.

Szukamy osób takich jak Ty, więc nie zwlekaj i już teraz wyślij do nas swoje CV! Więcej informacji na temat oferty pracy udzielimy Ci pod numerem telefonu 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.