Operator CNC- 2 ZMIANY- atrakcyjne wynagrodzenie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Orzesze, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Orzesze

Zadania:

  • obsługa maszyn CNC
  • wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną
  • dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub
  • ukończony kurs operatora CNC lub
  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę Klienta
  • Praca na pełny etat na 2 zmiany od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia + możliwość pracy w nadgodzinach). Możliwość uzyskania kwoty w wysokości 3000 zł netto
  • Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie
  • Program lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w firmie z nowoczesną halą produkcyjną z parkiem maszynowym oraz dużym zapleczem logistycznym
  • Wsparcie przełożonych i przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę od zaraz

Oferta pracy tymczasowej

Poleć ofertę swoim znajomym! Mamy wiele miejsc pracy!

Zadzwoń lub wyślij sms o treści ’praca Orzesze’- oddzwonimy! 723 193 114

Numer referencyjny: INB/05/19/KTW
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.