Operator Centrum Monitorowania Wideo

Konsalnet Holding S.A

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Opis stanowiska pracy:

  • kontakt telefoniczny z klientem
  • obsługa aplikacji Stacji Monitorowania Alarmów
  • budowanie i wzmacnianie relacji z klientem

Wymagania:

  • niekaralność
  • nienaganna dykcja i miły głos,
  • sprawna obsługa komputera,
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (handlowiec, konsultant telefoniczny, telemarketer),
  • mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie,
  • atrakcyjne wygrodzenie (gwarantowana podstawa + system premiowy),
  • stawkę 13,50/h netto,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia,
  • pracę w młodym zespole,
  • umowę o pracę (po okresie próbnym),
  • elastyczny system pracy.

Prezentacja firmy

Konsalnet jest największą firmą branży ochrony w Polsce. Działa p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting