Opis stanowiska pracy

UMBRELLA HR jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizacją świadczącą usługi w zakresie: bezpieczeństwa fizycznego i technicznego.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator CCTV

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Weryfikacja systemu monitoringu
Nadzór i kontrola nad systemami bezpieczeństwa w sklepach sieci
Wykrywanie nieprawidłowości w sklepach za pomocą systemu monitoringu
Przygotowywanie materiałów dowodowych
Realizacja innych zleconych zadań kontrolnych

Oczekiwania:

Dobra znajomość pakietu MS Office
Zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność
Chęć rozwoju
Umiejętność oceny i kwalifikacji zaistniałych zdarzeń
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Praca w profesjonalnym Dziale bezpieczeństwa
Możliwość współpracy w dynamicznym zespole
Szkolenia wewnętrzne
Możliwość rozwoju w dużej sieci detalicznej
System pracy zmianowy 7-15,15-23 (8 godz. zmiana)

Do aplikowania zachęcamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Prezentacja firmy

Jako jedna z niewielu firm usługowych w Polsce posiadamy doświadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Ochrona