Operator automatu galwanicznego

OTTO Work Force

Olesno, opolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Olesno

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuję pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla naszego Klienta firmy produkcyjnej, poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku :

Nr ref.: JD/OAG/10/2017

Opis stanowiska pracy:
- montowanie produktów z części podzespołów określonych w strukturach produktu
- zawieszanie detali linii galwanicznej
- kontrola wzrokowa przed i po pokryciu elementów armatury
- układanie detali zgodnych z wymogami w pojemnikach i transport na pole odkładcze

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki finansowe + premie zależne od efektów pracy danego działu
- zdobywanie doświadczenia w prestiżowej firmie
- możliwość podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu
- zatrudnienie na podstawie umowy o prace
- praca od zaraz

Wymagania:
- pełna dyspozycyjność
- dobry wzrok
- zaangażowanie w podejmowane obowiązki
- prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań
- przestrzeganie dyscypliny i przepisów BHP
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.