Operator automatów tokarskich (m/k)

Trenkwalder

Prešov, zagranica

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Prešov
Obowiązki:
  • obsługa automatów tokarskich jednowrzecionowych,
  • obsługa maszyny zgodnie z obowiązującymi na zakładzie zasadami BHP,
  • współpraca z mechanikami i automatykami w celu usuwania awarii maszyny,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne, min. zawodowe - mile widziane z zakresu mechaniki maszyn przemysłowych (wtryskarki, automaty tokarskie),
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego będą atutem,
  • sumienność, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie uznaniowe, świąteczne,
  • ciekawy pakiet socjalny uwzględniający m.in. kartę Multisport, dofinansowania do biletów na koncerty, kabarety, przedstawienia,
  • cykliczne spotkania integracyjne oraz świąteczne, oraz konkursy dla pracowników i ich rodzin,
  • dla osób spoza województwa wielkopolskiego lub miejscowości znacznie oddalonych od miejsca pracy - możliwość uzyskania dofinansowania do kosztów zakwaterowania,
  • realne możliwości uczestnictwa w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe i kompetencje. interpersonalne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy