Operator automatów CNC / prętowych - 15 osób - PRACA OD ZARAZ - PEŁNY ETAT

Adecco Poland Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Mysłowice

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod firmę
  • Wynagrodzenie podstawowe (co 3 miesiące zmiana stawki na wyższą)
  • Premię za frekwencję i ocenę kierownika
  • Bony żywnościowe 5zł netto za każdy przepracowany dzień na kartę SODEXO
  • 50zł brutto dodatkowo za każdą przepracowaną sobotę roboczą
  • Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie
  • Program lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Pracę od zaraz

Obowiązki:

  • Dokonywanie pomiarów detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych
  • Przygotowanie automatów sterowanych numerycznie do pracy
  • Załadunek materiału - pręta stalowego do automatu sterowanego numerycznie

Oczekiwania:

  • Chęć i motywacja do pracy
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym (praca od poniedziałku do soboty - dzień za sobotę oddany w tygodniu)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

    Oferta pracy tymczasowej

    Poleć ofertę znajomym! Mamy wiele miejsc pracy!

    Więcej informacji pod numerem telefonu: 695 060 093. Zadzwoń lub wyślij SMS o treści "Operator CNC" - Oddzwonimy!

Numer referencyjny: MACN/02/2019/KTW/JK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.