Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator - atrakcyjne warunki / darmowy dojazd

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Łódź

Opis stanowiska:

  • dostarczanie materiałów produkcyjnych
  • wykonywanie zadań montażowych zgodnie z instrukcją
  • kontrola jakości wytworzonego produktu

Od Kandydatów oczekujemy:

  • zręczność i zdolności manualnych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • mile widziane uprawnienia SEP oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic

Za zaangażowanie oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i premię roczną
  • wysoki dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • bezpłatny autobus pracowniczy m.in. z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego i Poddębic
  • wolne weekendy - pracę od poniedziałku do piątku
  • możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki medycznej
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki i przejrzyste warunki zatrudnienia
  • zawsze terminowo płatne wynagrodzenie

Kandydacie – otwórz się na współpracę z nami i już teraz prześlij swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.