Operations Manager

Michael Page

Zabrze, śląskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej i ambitnej osoby, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem i realizację strategii firmy w obszarze zarządzania zakładem produkcyjnym (produkcja, logistyka, jakość i utrzymanie ruchu).

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która posiada swoje zakłady produkcyjne w Europie w tym w Polsce. Firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku. Zakład produkcyjny w Polsce funkcjonuje od wielu lat i ma stabilną sytuację ekonomiczną. Celem firmy jest zapewnienie swoim Klientom najwyższej jakości produktów, a pracownikom atrakcyjnego miejsca pracy.

Opis stanowiska

Realizowanie strategii firmy w zarządzaniu zakładem
Całościowe zarządzanie procesem produkcji (obróbka metali)
Zarządzanie budżetem
Zarządzanie zespołem
Rozwiązywanie bieżących problemów
Zapewnienie odpowiedniego wskaźnika efektywności i jakości
Opracowanie rozwiązań pozwalających na optymalizację procesów produkcyjnych
Nadzór nad bezpieczeństwem i organizacją pracy

Profil kandydata

Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania produkcją
Znajomość zagadnień jakościowych
Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Wykształcenie wyższe techniczne

Oferujemy

Możliwość rozwoju w zakładzie produkcyjnym o stabilnej sytuacji ekonomicznej
Możliwość realizacji decyzji strategicznych organizacji w ramach zarządzanego obszaru
Niezbędne narzędzia pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Stabilność zatrudnienia

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zabrze
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page