Operations Coordinator / Manager

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1168439

Poszukujemy osoby na stanowisko Operations Coordinator / Manager dla firmy z branży fashion, posiadającej sieć sklepów w Polsce, oferującej odzież dla kobiet pod znaną marką.

Obowiązki związane z tą rolą:
  • przygotowywanie i analiza raportów sprzedażowych produktów (w podziale na produkty, grupy asortymentowe, kolekcje, rozmiary)
  • przygotowywanie i analiza raportów dotyczących marżowości produktów
  • analiza i zarządzanie zapasami
  • formułowanie wniosków z przeprowadzonych analiz oraz przygotowywanie rekomendacji
  • przygotowywanie raportów sprzedaży danych kolekcji na potrzeby centrali firmy (Best&Bad Sellers)
  • aktywny udział w planowaniu zamówień towaru i przygotowywaniu budżetu zakupowego (ścisła współpraca z Działem Sprzedaży i Działem Finansowym)
  • analiza systemu auto-replenishmentu z magazynu głównego marki oraz ścisła współpraca w tym obszarze z centralą firmy
  • wspieranie sieci sklepów marki w obszarze zarządzania towarem
  • alokacja asortymentu (zapewnienie odpowiedniego poziom zapasu produktów w sklepach stacjonarnych i sklepie online)
  • nadzór nad „domówieniami” i relokacja towaru
  • analiza akcji specjalnych, promocji i wyprzedaży
  • ścisła współpraca z Działem Sprzedaży, e-Commerce, Marketingu, Finansowym i centralą firmy w Niemczech
  • Podległy zespół: obecnie 2 osobowy, raportowanie: obecnie do Managing Director
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Analityka ds. Produktu i Alokacji Zapasów, w tym: min. 2- letnie doświadczenie na ww. stanowisku w branży Fashion
  • wysokie umiejętności analityczne
  • znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy oraz proaktywność
Oferujemy:
  • Premia roczna w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia
  • Pakiet medyczny w Medicover
  • Karta sportowa Benefit
  • Odzież naszej marki o wartości ok 6000 PLN w RPP rocznie
  • Benefity dodatkowe: karta przedpłacona z okazji urodzin i świąt

Jeśli jesteś zainteresowana / ny tą rolą kliknij w "Aplikuj teraz" i prześlij nam swoje CV lub zadzwoń.

Mandatory legal footer to be added at the bottom of job description

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland