Operaotr maszyn CNC do cięcia wodnego

IPF Global

Niemcy, Bawaria , zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Global Sp. z o.o. (cert. 7799) dla swojego Klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko: operaotr maszyn CNC.

Zadania:
Praca przy produkcji blatów kuchennych, parapetów, nagrobków z kamienia naturalnego.
Obsługa obrabiarek CNC do cięcia wodnego.
Praca zgodnie zgodnie z rysunkiem technicznym.
Monitorowanie przebiegu procesu obróbki.

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Znajomość rysunku technicznego.
Znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy:
Umowa o pracę.
Bezpłatne zakwaterowanie.
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny.
Zdalne załatwienie formalności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

IPF Global jest częścią holdingu IPF GROUP SA. Jesteśmy certyfikowaną ag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji