OnSite Manager/ Kierownik Biura

Adecco Poland Sp. z o.o.

Okmiany, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Okmiany

Kluczowe obowiązki:

  • Zarządzanie biurem OnSite dedykowanym do współpracy i obsługi kluczowego Klienta,
  • Dbałość o najwyższą jakość usługi i natychmiastowy czas reakcji na zapotrzebowania Klienta,
  • Rozwijanie i umacnianie relacji z Klientem,
  • Zapewnienie ciągłości realizacji zamówień oraz bieżący nadzór nad wykonaniem kontraktu,
  • Raportowanie bieżących działań,
  • Usprawnienia codziennej komunikacji oraz rekomendacje zalecanych modyfikacji procesów,
  • Realizacja założonych budżetów,
  • Bieżące badanie satysfakcji pracowników tymczasowych oraz Klienta,
  • Redukcja fluktuacji wśród personelu tymczasowego,
  • Organizacja i koordynowanie sprawnej działalności biura,
  • Wspieranie członków zespołu w codziennych zadaniach,
  • Dbałość o rekrutację kandydatów zgodnych z oczekiwaniami Klienta,
  • Budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów,
  • Prowadzenie aktywnych działań na rzecz pozyskania kandydatów,
  • Planowanie działań marketingowych.

Aplikujący kandydaci powinni spełniać następujące oczekiwania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w rekrutacjach masowych,
  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem oraz budowania relacji z Klientem,
  • Znajomość rynku i branży doradztwa personalnego,
  • Wiedza z zakresu selekcji i rekrutacji,
  • Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się otoczeniu,
  • Zacięcie w dążeniu do realizacji założonych celów,
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Umiejętność zarządzania wynikami finansowymi biura,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oprócz dynamicznej i pełnej wyzwań pracy, oferujemy:

  • Ciekawą i samodzielną pracę w międzynarodowych strukturach firmy,
  • Możliwości stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (system bonusowy, benefity pozapłacowe),
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.

Numer referencyjny: 5/2020
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.