ONLINE TRAFFIC (SPECJALISTA DS. OBSŁUGI REKLAMY INTERNETOWEJ)

GroupM Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

GroupM to największa na świecie grupa mediowa skupiająca domy mediowe należące do WPP Maxus, MEC, MediaCom, Mindshare. Spółka funkcjonuje jako partner kooperacyjny dla w/w domów mediowych m.in. w obszarze performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację kontentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

W chwili obecnej, do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Warszawa

Główne zadania:

  • generowanie kodów emisyjnych/zliczających oraz kontakt Wydawcami
  • współpraca z domami mediowymi spółki w zakresie wprowadzania i obsługi kampanii reklamowych
  • aktywna pomoc w implementacji kodów po stronie Klienta, Agencji
  • wprowadzanie kampanii reklamowych do systemu
  • rozliczanie części technologicznej kampanii

Oczekiwania:

  • doświadczenie (min. rok) w obsłudze reklamy internetowej (w obszarze Traffic)
  • praktyczna znajomość języka HTML5/CSS3 oraz znajomość JavaScript (poziom podstawowy)
  • dobra znajomość Excela
  • umiejętności analitycznego myślenia (rozumienia raportów systemowych)
  • umiejętność liczenia i chęć pracy z liczbami
  • dokładność i odpowiedzialność
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • pracę z doświadczonym zespołem osób, którzy z pasją tworzą i rozwijają rynek reklamy internetowej w Polsce
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i specjalistyczny rozwój zawodowy
  • możliwość uczestnictwa w projektach wspierających największych reklamodawców na polskim rynku
  • dostęp do wszystkich narzędzi, potrzebnych do wykonywania powierzonych obowiązków
  • przyjazną i koleżeńską atmosferę
  • dodatkowe benefity (m.in. kartę Multisport, lekcje angielskiego, opiekę medyczną)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.