Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Prace w stabilnej i renomowanej firmie branży poligraficznej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i wysoka premia za wyniki
  • Umowa o pracę
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego i awansu nawet na stanowiska kierownicze
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe
  • Gruntowne szkolenie z obsługi urządzeń
  • Opieka medyczna w ciągu dnia

Oczekujemy:

  • Podstawowej znajomości okuwania wykrojników
  • Gotowości uczenia się
  • Umiejętności organizacji powierzonych zadań i stanowiska pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji - CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Firma zajmując się produkcją opakowań z kartonu dla firm spożywczych ora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne