Oklejanie towaru – atrakcyjna stawka!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjną stawkę godzinową - 17 zł brutto
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • przejrzyste warunki współpracy i opiekę koordynatora personalnego

Zadania:

  • układanie kartonów na paletach
  • oklejanie i zabezpieczanie ułożonego towaru

Oczekiwania:

  • chęć do pracy od zaraz
  • dokładność i skrupulatność
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

APLIKUJ już teraz - dołącz do nas, nie czekaj dłużej!

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 506 561 604 oraz do odwiedzenia biura KS Service w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 31 lok. 27.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.