Opis stanowiska pracy

European Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla klienta z Belgii osoby doświadczone w zawodzie Ogrodnika/ Pracownika budowlanego.

Miejsce pracy: Belgia, Ardooie

Opis stanowiska pracy:

  • Strzyżenie żywopłotów, przycinanie
  • Osoba będzie pracować w grupie wraz z innymi ogrodnikami.
  • Do obowiązków ogrodnika będzie należało utrzymanie ogrodu
  • Drobne prace budowlane (budowa ścieżek, tarasów, podjazdów)

Opis oferty pracy:

  • Umowa belgijska
  • Tygodniowe wypłaty
  • 8,3071 euro netto/ 1h
  • 38 h pracy tygodniowo
  • Zapewnione i opłacone zakwaterowanie (pokój 2-os.)
  • Dodatek na dzieci, dodatek urlopowy

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy jako ogrodnik (4lata)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do wyjazdu do Belgii
  • Brak nałogów, kultura osobista

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

Prezentacja firmy

European Active Projects jest agencją zatrudnienia działającą na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji