Ogrodnictwo - sadzenie szczepek roślin

Sep Peeters Polska Sp. z o.o

Holandia, region Kaatsheuvel, zagranica

Sep Peeters Polska Sp. z o.o. nr. cer. 1211. Jesteśmy wiarygodnym partnerem. Zajmujemy się rekrutacją pracowników i kierujemy ich do prac na terenie Holandii. Oferujemy zatrudnienie w branży: logistycznej, budowlanej, ogrodnictwo, produkcja. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony

www.seppeeters.com lub na www.facebook.com/seppeeters

Do pracy w Holandii region Kaatsheuvel poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia, region Kaatsheuvel

Obowiązki:

  • praca w hali w temp. +/- 20 stopni, siedząc lub stojąc przy stole przygotowuje się sadzonki/ szczepki kwiatów/ roślin
  • stojąc lub siedząc przy stole szczepki sadzonek sadzi się do wcześniej przygotowanych i wypełnionych torfem tac/ doniczek
  • właściwa realizacja powierzonych zadań

Wymagania:

  • motywacja i dobra organizacja pracy
  • mile widziane osoby z doświadczeniem
  • stawka € 10,05 brutto
  • praca 6 dni w tygodniu, ok 45 godz. tygodniowo
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. holenderskiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
  • wypłaty tygodniowe na konto
  • wypłacane dodatki urlopowe i wakacyjne
  • opieka polskich koordynatorów
  • zapewniamy odpłatne mieszkanie (pokoje 2 osobowe) wyposażone w AGD, TV, Wi Fi
  • transport do pracy w NL: rower, auto firmowe lub transport do pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą poniższego przycisku.
Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.