Office Negotiator

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Obecnie dla naszego Klienta, innowacyjnej firmy z branży nieruchomości poszukujemy osoby na stanowisko:

Office NegotiatorMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kontakt z deweloperami i właścicielami nieruchomości,
  • Koordynacja działań związanych z wynajmem powierzchni biurowych,
  • Pośredniczenie pomiędzy najemcą i wynajmującym,
  • Prowadzenie negocjacji,
  • Monitoring rynku nieruchomości.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum roczne doświadczenia w branży nieruchomości komercyjnych (powierzchnie biurowe),
  • Znajomość polskiego rynku nieruchomości biurowych,
  • Duża inicjatywa i samodzielność w codziennej pracy,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i negocjacyjne.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej organizacji oferującej innowacyjne rozwiązania,
  • Profesjonalne i wspierające środowisko pracy,
  • Forma zatrudnienia dopasowana do kandydata (UoP, B2B),
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia + pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Biuro zlokalizowane w centrum,
  • Duża samodzielność w codziennej pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.