Office Manager

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1173114

Dla międzynarodowej firmy, o znanej i lubianej marce, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Biura.

Zakres obowiązków:
- odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie biura Zarządu
- koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu
- przygotowywanie i organizacja posiedzeń Zarządu, Rady Nadzorczej
- zarządzanie dokumentacją, odpowiedzialność za aktualizowanie procedur, instrukcji
- przygotowywanie raportów, zestawień, uchwał, sprawozdań
- nadzór nad upoważnieniami Zarządu
- komunikowanie decyzji Zarządu
- komunikacja wewnętrzna
- organizowanie spotkań i konferencji z Senior Managementem

Wymagania:
- przynajmniej 5-7-letnie doświadczenie na stanowisku Office Managera lub Executive Assistant w międzynarodowym środowisku o złożonej strukturze
- zaawansowana znajomość języka angielskiego
- zaawansowana znajomość języka polskiego
- doświadczenie w zarządzaniu pracą podległego zespołu - będzie atutem
- doświadczenie we współpracy z anglojęzycznym przełożonym - będzie atutem
- zaawansowane umiejętności interpersonalne
- wysoka kultura osobista, obycie biznesowe
- umiejętność budowania relacji z pracownikami z różnych szczebli w organizacji
- umiejętności zarządcze, organizacyjne
- bardzo dobra znajomość MS Office

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
- pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)
- szkolenia, kursy
- miejsce parkingowe
- dodatkowe dni wolne
- świętowanie ważnych wydarzeń prywatnych/służbowych, wyjścia integracyjne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland