GRASP24.PL Sp. z o.o

Office Manager

Od: GRASP24.PL Sp. z o.o
Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • bieżąca obsługa Klientów w recepcji
  • obsługa korespondencji i rozmów telefonicznych
  • przyjmowanie gości oraz dbanie o wizerunek firmy
  • zamawianie artykułów biurowych, spożywczych oraz innych materiałów na potrzeby firmy
  • ewidencja materiałów biurowych i przyjmowanych towarów
  • organizowanie oraz obsługa spotkań
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów
  • koordynacja wysyłek do Klientów
  • współpraca z zewnętrznymi partnerami Firmy
  • wystawianie faktur oraz przyjmowanie płatności
  • współpraca z działem księgowym i działem kadr
  • przygotowywanie i kontrola ewidencji czasu pracy pracowników, przygotowywanie zestawień czasu pracy
  • składanie i bieżąca koordynacja zleceń
  • bieżące rozwiązywanie spraw zgłaszanych przez Klientów oraz Partnerów
  • obsługa zapytań mailowych
  • wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu firmy
  • przyjmowanie i koordynacja procesu reklamacji

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • chęć do doskonalenia umiejętności i otwartość na ciągłe podnoszenie kwalifikacji i pozyskiwanie nowych kompetencji
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego i pozyskania nowych kompetencji
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu)
  • przyjazną atmosferę pracy, w młodym, energicznym, i profesjonalnym zespole
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Interesujące? Jeśli tak, to CV prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.