Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będą:

  • prace biurowo- administracyjne wynikające z bieżących potrzeb działu,
  • wspieranie pracy zespołu merytorycznego, (edycja raportów, redakcja i archiwizacja dokumentów, umawianie spotkań, pomoc w przygotowaniu ofert),
  • przygotowywanie projektów umów, pism, prezentacji, raportów i zestawień,
  • odbieranie telefonów i firmowej poczty e-mailowej oraz dbanie o prawidłowy obieg informacji,
  • wsparcie Prezesa Zarządu w bierzących zadaniach,
  • współpraca z biurem księgowym,
  • inne prace związane z funkcjonowaniem działu.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę pełną wyzwań,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę na pełen etat po okresie próbnym,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stałe godziny pracy (9.00-17.00),
  • niezbędne uposażenie stanowiska pracy.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2) – warunek niezbędny,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku asystentki działu handlowego
  • samodzielność w rozwiązywaniu bieżących problemów,
  • umiejętność adaptacji i przystosowywania się do nowych warunków,
  • profesjonalizm w wykonywaniu zadań, rzetelność, kreatywność, skrupulatność, dokładność,
  • mile widziana znajomość procedur dotyczących zamówień publicznych.

Prezentacja firmy

Simple Marketing Consulting to połączenie pasji i bogatego doświadczenia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Reklama / Komunikacja