Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Urozmaiconą pracę w biurze we Frankfurcie nad Menem w dynamicznej, międzynarodowej organizacji z branży rozwiązań i systemów organizacji ruchu ludzi
  • Samodzielne stanowisko w płaskich strukturach z mocną perspektywą rozwoju
  • Środowisko pracy sprzyjające pogłębianiu kompetencji managerskich
  • Niemiecką umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie (premie i benefity po okresie próbnym)

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad procesem zamówień oraz monitorowanie stanów magazynowych
  • Stały kontakt z dostawcami oraz kontrahentami
  • Koordynowanie pracy podległego zespołu pracowników

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku lub w obsłudze klienta
  • Samodzielności w działaniu oraz dobrej organizacji pracy własnej
  • Znajomości j. niemieckiego min. na poziomie C1 – do codziennej obsługi handlowej klientów niemieckich
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie B1/B2 – całość dokumentacji technicznej w j. angielskim

Prezentacja firmy

Personnel Service to firma zajmująca się rekrutacją i zatrudnianiem prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja