Office Manager

Derave Software

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość narzędzi Google (Gmail, Drive, Docs, Sheets)

  • Komunikatywności i samodzielności w podejmowaniu decyzji

  • Proaktywności

Zakres obowiązków:

  • Ewidencjonowanie faktur przychodowych i kosztowych

  • Współpraca z księgowością oraz prawnikami

  • Kontrola i ewidencja umów

  • Wystawianie faktur sprzedaży zgodnie z warunkami umów

  • Tworzenie raportów, zestawień i prognoz finansowych

  • Organizacja wyjazdów firmowych i imprez integracyjnych

  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie biura

Co oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta sportowa (MediCover)

  • Lekcje angielskiego

  • Parking

  • Elastyczne godziny pracy

Jak wygląda proces:

  • Po otrzymaniu Twojego CV zapoznamy się z Twoją kandydaturą

  • Jeśli zdecydujemy się na przeprowadzenie rozmowy rekrutacyjnej otrzymasz o tym informację

  • Umówimy się z Tobą na rozmowę w naszym biurze

  • Jeśli zdecydujemy się na współpracę, spotkamy się z Tobą, aby przedstawić Ci naszą ofertę

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodym software housem założonym przez doświadczonych specjalis... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja