Opis stanowiska pracy

Kambu jest prężnie rozwijającą się firmą informatyczną powstałą w 2010 roku. Od początku działalności świadczymy usługi programistyczne na rynku polskim i zagranicznym. Aktualnie poszukujemy osoby, której głównym zadaniem będzie wsparcie bieżącej pracy biura.

Obowiązki

Głównym obowiązkiem osoby na tym stanowisku jest wsparcie w codziennych zadaniach firmy. Jest to między innymi dbanie o korespondencję przychodzącą i wychodzącą, koordynacja dystrybucji materiałów marketingowych, organizacja i obsługa spotkań biznesowych oraz wyjazdów służbowych, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura (wyposażenie, organizacja miejsc pracy, wygląd biura, podlewanie naszej urban jungle i pilnowanie, by nie zabrakło ziaren kawy :)

Oferujemy

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie działającej na międzynarodowym rynku
- stabilne i przyjazne miejsce pracy
- kartę MultiSport
- cotygodniowe lekcje angielskiego z native speakerem

Doświadczenie

Nie wymagamy żadnego doświadczenia na podobnym stanowisku. Oczekujemy jedynie zaangażowania oraz chęci do nauki :)

Wymagania

- bardzo dobra znajomość programów biurowych,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
- umiejętność pracy w grupie, komunikatywność, elastyczność,
- wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Kambu jest ekspertem w tworzeniu dedykowanych rozwiązań IT. Zajmujemy si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka